اطلاعیه
کاربرگ‌ها و قوانین آموزشی دانشگاهکانون دانش‌آموختگان


 
پرتال دانشجویی وام صندوق رفاه
کد مطلب: 198
آغاز سال تحصيلي 1401-1402 مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد
تاریخ انتشار : 1401/06/23
نمایش : 223
سرپرست مرکز آموزش علمي کاربردي جهاددانشگاهي شهرکرد از آغاز ترم اول سال تحصيلي 1401-1402 اين مرکز از يک‌شنبه 27 شهريورماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد، سيد غلامرضا رضوي با اعلام اين مطلب افزود: کلاس‌هاي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد از روز يک‌شنبه 27 شهريورماه به صورت رسمي برگزار و دانشجويان ملزم به حضور در کلاس‌ها مي‌باشند.
سرپرست مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد، موسسه علمي کاربردي جهاد دانشگاهي کشور را بزرگترين موسسه آموزش عالي علمي کاربردي در کشور عنوان و افزود: مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد نيز از سال 1386 شروع به کار نموده و در حال حاضر در گروه‌هاي فناوري اطلاعات، مديريت، حقوق و گردشگري در مقطع کارداني و کارشناسي ناپيوسته دانشجو مي‌پذيرد.
وي افزود، براي مهرماه سال جاري تعداد 11 کدرشته حقوق خدمات مالي، مديريت کسب و کار، امور بيمه، توليد محتواي ديجيتالي شبکه‌هاي رايانه‌اي، پشتيباني سيستم‌هاي رايانه‌اي و سيستم‌هاي کامپيوتري در مقطع کارداني ناپيوسته و مديريت کسب و کار، مديريت تجاري‌سازي و توليد و مديريت محتواي ديجيتالي در مقطع کارشناسي ناپيوسته جهت ارائه به علاقمندان به رشته‌هاي مهارتي و علمي کاربردي به رشته‌هاي مرکز افزوده شده است.
سيد غلامرضا رضوي باباحيدري گفت: تاکنون بيش از 3 هزار نفر از اين مرکز فارغ التحصيل شده اند و نزديک به 500 دانشجو نيز در اين مرکز مشغول به تحصيل مي‌باشند.
وي در پايان عنوان کرد: اسامي پذيرفته‌شدگان جديد در مرکز همزمان با ساير مراکز علمي کاربردي در اواخر شهريورماه از طريق سايت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
در ایینه ایام

جشنواره‌هاو مسابقات فرهنگی
پیوند ها

http://jdchb.ac.ir/afiles/peyvand/jbwm4vsi.4cu.jpg


آموزش های کوتاه مدت


اوقات شرعی