اطلاعیه
 
کاربرگ‌ها و قوانین آموزشی دانشگاهکانون دانش‌آموختگان


 
پرتال دانشجویی وام صندوق رفاه
کد مطلب: 174
آغاز ثبت‌نام سفر عتبات عاليات دانشگاهيان در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1398/03/19
نمایش : 2774
مسئول ستاد عتبات و عاليات دانشجويي چهارمحال و بختياري گفت: ثبت‌نام سفر عتبات دانشگاهيان از 18 خردادماه همزمان با سراسر کشور در استان چهارمحال وبختياري ويژه گروه‌هاي اساتيد، متاهلين، دختران و پسران دانشجو و کارکنان دانشگاه‌ها آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد، سيد حبيب‌الله محمدي در گفت و گو با خبرنگار ايسنا - منطقه چهارمحال و بختياري - اظهار کرد: ثبت‌نام سفر عتبات دانشگاهيان از امروز 18 خردادماه همزمان با سراسر کشور در استان چهارمحال وبختياري نيز آغاز شد.
محمدي با اشاره به اينکه اين سفر ويژه متقاضيان دانشگاهي در گروه‌هاي اساتيد، متاهلين، دختران و پسران دانشجو و کارکنان دانشگاه‌ها انجام مي‌شود، تصريح کرد: در چهارمحال و بختياري هشت سفر زميني و هوايي که سه سفر آن ويژه دختران مجرد و پنج سفر ديگر آن نيز ويژه پسران است برگزار خواهد شد البته متأهلين، اساتيد و کارکنان در همه گروه‌ها مي‌توانند شرکت کنند.
وي به پرداخت کمک هزينه به دانشجويان اشاره کرد و افزود: بانک ملت براي سفرهاي هوايي مبلغ 3 ميليون تومان و براي سفرهاي زميني مبلغ يک ميليون و 500 هزار تومان در قالب وام و همچنين صندوق رفاه دانشگاه نيز مبلغي را به عنوان وام به دانشجويان و متقاضيان پرداخت خواهد کرد.
وي با بيان اينکه دفتر نهاد رهبري دانشگاهي شهرکرد تنها اجرا کننده اين برنامه است و زمان حرکت با ستاد عتبات و عاليات دانشجويان کشور هماهنگ خواهد شد، گفت:  اين دوره از اعزام دانشگاهيان از اواخر تيرماه آغاز و تا اواسط مهر ۹۸ ادامه دارد.
يادآوري مي‌‍شود: علاقه‌مندان براي کسب اطلاعات بيشتر در رابطه با اين سفرها و نحوه ثبت نام مي‌توانند به پايگاه اينترنتي  
https://www.labbayk.ir/ مراجعه کنند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
در ایینه ایام

جشنواره‌هاو مسابقات فرهنگی
پیوند هاhttp://jdchb.ac.ir/afiles/peyvand/jbwm4vsi.4cu.jpg

آموزش های کوتاه مدت


اوقات شرعی