آغاز سال تحصيلي 1401-1402 مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد
سرپرست مرکز آموزش علمي کاربردي جهاددانشگاهي شهرکرد از آغاز ترم اول سال تحصيلي 1401-1402 اين مرکز از يک‌شنبه 27 شهريورماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد، سيد غلامرضا رضوي با اعلام اين مطلب افزود: کلاس‌هاي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد از روز يک‌شنبه 27 شهريورماه به صورت رسمي برگزار و دانشجويان ملزم به حضور در کلاس‌ها مي‌باشند.
سرپرست مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد، موسسه علمي کاربردي جهاد دانشگاهي کشور را بزرگترين موسسه آموزش عالي علمي کاربردي در کشور عنوان و افزود: مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد نيز از سال 1386 شروع به کار نموده و در حال حاضر در گروه‌هاي فناوري اطلاعات، مديريت، حقوق و گردشگري در مقطع کارداني و کارشناسي ناپيوسته دانشجو مي‌پذيرد.
وي افزود، براي مهرماه سال جاري تعداد 11 کدرشته حقوق خدمات مالي، مديريت کسب و کار، امور بيمه، توليد محتواي ديجيتالي شبکه‌هاي رايانه‌اي، پشتيباني سيستم‌هاي رايانه‌اي و سيستم‌هاي کامپيوتري در مقطع کارداني ناپيوسته و مديريت کسب و کار، مديريت تجاري‌سازي و توليد و مديريت محتواي ديجيتالي در مقطع کارشناسي ناپيوسته جهت ارائه به علاقمندان به رشته‌هاي مهارتي و علمي کاربردي به رشته‌هاي مرکز افزوده شده است.
سيد غلامرضا رضوي باباحيدري گفت: تاکنون بيش از 3 هزار نفر از اين مرکز فارغ التحصيل شده اند و نزديک به 500 دانشجو نيز در اين مرکز مشغول به تحصيل مي‌باشند.
وي در پايان عنوان کرد: اسامي پذيرفته‌شدگان جديد در مرکز همزمان با ساير مراکز علمي کاربردي در اواخر شهريورماه از طريق سايت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.