اطلاعیه

 
کاربرگ‌ها و قوانین آموزشی دانشگاهکانون دانش‌آموختگان


 
پرتال دانشجویی وام صندوق رفاه
کد مطلب: 166
رضايي خبر داد:
آغاز ثبت‌نام هشتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/10/18
نمایش : 319
رضايي خبر داد:
آغاز ثبت‌نام هشتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي در چهارمحال و بختياري

سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري از آغاز ثبت‌نام مرحله استاني هشتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالي استان خبر داد و افزود: ثبت نام اين مسابقات تا پنجم اسفندماه امسال ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد، سيروس رضايي با اعلام اين خبر افزود: مسابقات ملي مناظرات دانشجويي با هدف تمرين گفت و گو، ترويج هم تحملي، ايجاد فضاي مناسب براي آزادانديشي و طرح افکار و نقد منطقي برگزار مي‌شود.
وي با يادآوري اين مطلب که تاکنون 3 دوره از اين مسابقات در سطح استاني و يک دوره به صورت منطقه اي با موفقيت در استان برگزار شده است اظهار اميدواري کرد که در اين دوره از مسابقات، با حمايت دانشگاههاي استان و مسئولين استاني، شاهد رشد کمي و کيفي مسابقات در استان باشيم.
 سرپرست جهاد دانشگاهي استان با بيان اين که تمامي دانشجويان دانشگاههاي استان اعم از دولتي و غيردولتي و در تمامي مقاطع تحصيلي مي توانند در اين مسابقات شرکت کنند، گفت: مرحله استاني مسابقات مناظره در اسفندماه جاري و به صورت حذفي از مرحله مقدماتي تا مرحله نهايي(فينال) برگزار مي شود و در نهايت حداقل پنج تيم به عنوان تيم هاي برتر انتخاب و با اهداي لوح سپاس و جوايز نقدي مورد تقدير قرار مي گيرند.
وي افزود: در اين دوره از مسابقات،  تيم اخلاق را هم با هدف ارتقاي کيفي مناظره ها، معرفي و مورد تقدير قرار دهيم.
وي بيان کرد: علاقه‌مندان براي ثبت‌نام مي‌توانند به معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري واقع در دانشگاه شهرکرد، جنب دانشکده منابع طبيعي و علوم زمين، مرکز علمي و کاربردي جهاد دانشگاهي واقع در ميرآباد شرقي و يا به دفاتر فرهنگي دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالي سراسر استان مراجعه کنند.
سرپرست جهاددانشگاهي استان تاکيد کرد: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات ملي مناظره دانشجويي مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر و آشنايي با چگونگي فرآيند برگزاري مسابقات به وب سايت جهاددانشگاهي استان به نشاني jchb.ir مراجعه و يا با شماره هاي 32320070 و 32320323  با پيش شماره 038تماس حاصل کنند.
رضايي خاطرنشان کرد: در اين دوره از مسابقات همچون گذشته علاوه بر جوايز نقدي، امتيازاتي همچون صدور گواهي فرهنگي براي دانشجويان شرکت کننده و برخورداري از تخفيفات ويژه دوره‌هاي آموزش کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهي  در نظر گرفته شده است.
وي يادآوري کرد تعدادي از تيم‌هاي منتخب مرحله استاني براي شرکت در مرحله منطقه اي و کشوري مسابقات که در نيمه اول سال 98 برگزار مي شود به دبيرخانه مرکزي مسابقات معرفي مي شوند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
در ایینه ایام

 
جشنواره‌هاو مسابقات فرهنگی
پیوند ها

http://jdchb.ac.ir/afiles/peyvand/jbwm4vsi.4cu.jpg

آموزش های کوتاه مدت


اوقات شرعی