اطلاعیه
 
کاربرگ‌ها و قوانین آموزشی دانشگاهکانون دانش‌آموختگان


 
پرتال دانشجویی وام صندوق رفاه
کد مطلب: 166
رضايي خبر داد:
آغاز ثبت‌نام هشتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/10/18
نمایش : 1584
رضايي خبر داد:
آغاز ثبت‌نام هشتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي در چهارمحال و بختياري

سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري از آغاز ثبت‌نام مرحله استاني هشتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالي استان خبر داد و افزود: ثبت نام اين مسابقات تا پنجم اسفندماه امسال ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد، سيروس رضايي با اعلام اين خبر افزود: مسابقات ملي مناظرات دانشجويي با هدف تمرين گفت و گو، ترويج هم تحملي، ايجاد فضاي مناسب براي آزادانديشي و طرح افکار و نقد منطقي برگزار مي‌شود.
وي با يادآوري اين مطلب که تاکنون 3 دوره از اين مسابقات در سطح استاني و يک دوره به صورت منطقه اي با موفقيت در استان برگزار شده است اظهار اميدواري کرد که در اين دوره از مسابقات، با حمايت دانشگاههاي استان و مسئولين استاني، شاهد رشد کمي و کيفي مسابقات در استان باشيم.
 سرپرست جهاد دانشگاهي استان با بيان اين که تمامي دانشجويان دانشگاههاي استان اعم از دولتي و غيردولتي و در تمامي مقاطع تحصيلي مي توانند در اين مسابقات شرکت کنند، گفت: مرحله استاني مسابقات مناظره در اسفندماه جاري و به صورت حذفي از مرحله مقدماتي تا مرحله نهايي(فينال) برگزار مي شود و در نهايت حداقل پنج تيم به عنوان تيم هاي برتر انتخاب و با اهداي لوح سپاس و جوايز نقدي مورد تقدير قرار مي گيرند.
وي افزود: در اين دوره از مسابقات،  تيم اخلاق را هم با هدف ارتقاي کيفي مناظره ها، معرفي و مورد تقدير قرار دهيم.
وي بيان کرد: علاقه‌مندان براي ثبت‌نام مي‌توانند به معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري واقع در دانشگاه شهرکرد، جنب دانشکده منابع طبيعي و علوم زمين، مرکز علمي و کاربردي جهاد دانشگاهي واقع در ميرآباد شرقي و يا به دفاتر فرهنگي دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالي سراسر استان مراجعه کنند.
سرپرست جهاددانشگاهي استان تاکيد کرد: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات ملي مناظره دانشجويي مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر و آشنايي با چگونگي فرآيند برگزاري مسابقات به وب سايت جهاددانشگاهي استان به نشاني jchb.ir مراجعه و يا با شماره هاي 32320070 و 32320323  با پيش شماره 038تماس حاصل کنند.
رضايي خاطرنشان کرد: در اين دوره از مسابقات همچون گذشته علاوه بر جوايز نقدي، امتيازاتي همچون صدور گواهي فرهنگي براي دانشجويان شرکت کننده و برخورداري از تخفيفات ويژه دوره‌هاي آموزش کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهي  در نظر گرفته شده است.
وي يادآوري کرد تعدادي از تيم‌هاي منتخب مرحله استاني براي شرکت در مرحله منطقه اي و کشوري مسابقات که در نيمه اول سال 98 برگزار مي شود به دبيرخانه مرکزي مسابقات معرفي مي شوند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
در ایینه ایام

جشنواره‌هاو مسابقات فرهنگی
پیوند هاhttp://jdchb.ac.ir/afiles/peyvand/jbwm4vsi.4cu.jpg

آموزش های کوتاه مدت


اوقات شرعی