اطلاعیه
 
کاربرگ‌ها و قوانین آموزشی دانشگاهکانون دانش‌آموختگان


 
پرتال دانشجویی وام صندوق رفاه
کد مطلب: 163
افتتاح کانون بسيج اساتيد جهاد دانشگاهي استان و راه‌اندازي پايگاه بسيج دانشجويي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد
تاریخ انتشار : 1397/09/05 08:41:06
نمایش : 1148

افتتاح کانون بسيج اساتيد جهاد دانشگاهي استان و راه‌اندازي پايگاه بسيج دانشجويي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد

کانون بسيج اساتيد جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و پايگاه بسيج دانشجويي شهيد شاهمرادي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد در آييني با حضور سرپرست جهاد دانشگاهي، رئيس بسيج اساتيد و فرمانده بسيج دانشجويي استان افتتاح و راه‌اندازي شد.
به گزارش روابط عمومي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد، سيروس رضايي 30 آبان‌ماه در اين آيين، با تبريک هفته وحدت، ميلاد پيامبر اکرم(ص) و هفته بسيج، گفت: افتتاح دفاتر بسيج اساتيد و دانشجويي موجب ارتقاي همکاري جهاد دانشگاهي و بسيج مي‌شود.
وي با اشاره به تاسيس جهاد دانشگاهي در سال 59 به فرمان حضرت امام خميني(ره) و فعاليت در سه حوزه آموزشي، فرهنگي و پژوهشي، افزود: اين مجموعه همواره مورد عنايت رهبر معظم انقلاب بوده است و از جهاد دانشگاهي به عنوان يکي از ستون‌هاي انقلاب ياد کرده‌اند.
سرپرست جهاد دانشگاهي استان با بيان اينکه بر اساس فرمايشات رهبر انقلاب بسيج شجره طيبه، مدرسه عشق و لشکر مخلص خداست، اظهار کرد: جهاد دانشگاهي و مجموعه بسيج اساتيد و دانشجويي استان مي‌توانند در زمينه هاي مختلف آموزشي و فرهنگي ياري‌گر هم باشند.
رضايي استفاده از ظرفيت بسيج اساتيد در پيشرفت و توسعه استان را ضروري دانست و خاطرنشان کرد: اميد است با همکاري جهاد دانشگاهي و بسيج اساتيد استان گام‌هاي خوبي در راستاي خدمت به جامعه، استان، اساتيد و دانشجويان صورت گيرد.
فرمانده ناحيه بسيج دانشجويي استان نيز در ادامه با اشاره به اينکه امام راحل با تشکيل بسيج عرصه را براي فعاليت جوانان مخلص و انقلابي ايجاد کردند، گفت: دفاع جوانان مخلص ومومن از انقلاب با تمام توان، تحقق اصل نه شرقي و نه غربي و جلوگيري از نفوذ استکبار در دانشگاه‌ها سه محور مهم تعريف شده براي بسيج از منظر امام خميني(ره) است.
وي با بيان اينکه رهبر انقلاب جهاد کبير را مبتني بر تبيين مي‌دانند که وظيفه اساتيد و دانشجويان بسيجي است، افزود: بسيجيان با بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي انساني خود باعث رشد علمي و فرهنگي دانشگاه‌ها مي‌شوند.
کريمي تصريح کرد: اکنون قرارگاه شهيد احمدي روشن با حمايت از نخبگان بسيجي در زمينه هدايتگري و مطالبه‌گري علمي دانشجويان فعال است.
فرمانده ناحيه بسيج دانشجويي استان با تاکيد بر اينکه جهاد دانشگاهي نيز با حرکت‌هاي جهادي خود در راستاي اهداف بسيج گام بر مي‌دارد، خاطرنشان کرد: ظرفيت‌هاي جهاد دانشگاهي استان فرصتي براي تدوين اهداف جديد و ارتقاي علمي و فرهنگي دانشجويان در استان است.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
در ایینه ایام

جشنواره‌هاو مسابقات فرهنگی
پیوند هاhttp://jdchb.ac.ir/afiles/peyvand/jbwm4vsi.4cu.jpg

آموزش های کوتاه مدت


اوقات شرعی