اطلاعیه


کاربرگ‌ها و قوانین آموزشی دانشگاهکانون دانش‌آموختگان


 
پرتال دانشجویی وام صندوق رفاه
کد مطلب: 153
بهره‌مندي بيش از 17 هزار نفر از آموزش‌هاي کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري در سال گذشته
تاریخ انتشار : 1397/03/28
نمایش : 936
بهره‌مندي بيش از 17 هزار نفر از آموزش‌هاي کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري در سال گذشته

به گزارش روابط عمومي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد، وحيد خليلي اردلي، با اعلام اين خبر اظهار کرد: در سال گذشته، 17 هزار و 177 نفر از آموزش‌هاي تخصصي، اشتغال‌‌محور و عمومي کوتاه ‌مدت جهاد دانشگاهي استان، بهره‌مند شدند که اين آمار نشان‌دهنده رشد 25 درصدي نسبت به سال 95 بوده است.
وي تعداد فراگيران را در سال نودوسه، 8 هزار و 779 نفر عنوان کرد که در مقايسه با سال 96 رشد قابل توجهي داشته است.
خليلي اردلي افزود: بخش آموزشي جهاد دانشگاهي به عنوان يک دانشگاه کوتاه‌‌مدت کشور عمل مي‌کند که تعداد فراگيران قراردادي (کارکنان دولت و ديگر دستگاه ها) در سال گذشته پنج هزار و 807 نفر بوده و نسبت به سال نودوپنج، 76 درصد رشد داشته است.
وي تخصصي، کاربردي و اشتغال‌محور بودن دوره‌ها، به‌روزرساني و تدوين دوره‌هاي جديد و نيز اخذ مجوز دوره‌هاي مهارتي، تخصصي و اشتغال‌زا در استان را مهم‌ترين دلايل موثر در افزايش تعداد فراگيران دانست و گفت: فراهم کردن زيرساخت‌هاي مرتبط با آموزش‌هاي الکترونيکي، جابه‌جايي و بهسازي فضاهاي فيزيکي و تجهيز و نوسازي امکانات آموزشي نيز در اين امر دخيل بود.
رئيس جهاد دانشگاهي استان در ادامه خاطرنشان کرد: گسترش همکاري‌ و مشارکت با ادارات، دستگاه‌هاي اجرايي، نهادها، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و ساير نهادهاي مختلف از طريق انعقاد تفاهم‌نامه نيز عامل ديگر افزايش فراگيران در سال گذشته بود.
وي با اشاره به آموزش فراگيران آزاد در 10 دپارتمان آموزشي، تصريح کرد: دوره‌هاي آموزشي در دپارتمان‌هاي علوم پزشکي، فني و مهندسي، هنر و معماري، اشتغال و کارآفريني، زبان‌هاي خارجي، علوم انساني، کامپيوتر، کشاورزي و منابع طبيعي، گردشگري و صنايع دستي و آموزش‌هاي مجازي برگزار شد.
خليلي خاطرنشان کرد: در حال حاضر دوره‌هاي مختلف آموزشي کوتاه‌مدت ويژه کارکنان دولت به دليل بازآموزي، بهره‌وري و کسب مهارت‌هاي به روز برگزار مي‌شود
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
در ایینه ایام

جشنواره‌هاو مسابقات فرهنگی
پیوند هاhttp://jdchb.ac.ir/afiles/peyvand/jbwm4vsi.4cu.jpg

آموزش های کوتاه مدت


اوقات شرعی