اطلاعیه

 
کاربرگ‌ها و قوانین آموزشی دانشگاهکانون دانش‌آموختگان


 
پرتال دانشجویی وام صندوق رفاه
کد مطلب: 142
کارگاه آموزشي پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي نوجوانان در مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي برگزار شد
تاریخ انتشار : 1396/11/16 09:21:27
نمایش : 878
کارگاه آموزشي پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي نوجوانان در مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي  برگزار شد
کارگاه آموزشي پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي نوجوانان در در سالن اجتماعات مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد،  محمد ربيعي 15 بهمن‌ماه در اين کارگاه آموزشي که با حضور مديرکل دفتر امور اجتماعي استانداري چهارمحال و بختياري  و رييس و اعضاي جهاد دانشگاهي استان برگزار شد، با اشاره به اينکه هويت انسان در سن نوجواني شکل مي‌گيرد گفت: شخصيتي که در سن کودکي شکل‌گرفته شده در نوجواني به نتيجه مي‌رسد.
عضو هيئت‌علمي دانشگاه شهرکرد با تأکيد بر اينکه اگر جامعه‌اي بخواهد توسعه يابد همه افراد بايد بيشتر توانايي و توجه خود را براي تربيت درست نوجوانان به کار ببرند، بيان کرد: در سن نوجواني فرد هر اتفاق و تجربه‌اي را کسب کند خاطره آن تجربه را تا تمام عمر به خاطر مي‌آورد.
وي با تأکيد بر اينکه دوره نوجواني معايب و محاسن بسياري دارد گفت: غيرقابل‌پيش‌بيني بودن، کسب توانايي براي برنامه‌ريزي به علت رشد تفکر انتزاعي (ذهن خلاق و خلاف)، غيرقابل‌کنترل بودن، سن لذت‌گرايي در مقابل کار گرايي، پيروي از دوستان و عمل‌گرا بودن آن‌ها از معايب دوره نوجواني است. 
مشاور خانواده با مرام و اهل رفاقت بودن، عدالت‌خواه بودن، زود اعتماد کردن، خوش‌بين بودن، ايمان بالاي نوجوانان، پتانسيل اخلاقي بودن از محاسن نوجوانان دانست و عنوان کرد: بحث نوجوان با بحث امنيت ملي ارتباط دارد. 
ربيعي بابيان اينکه امروزه اميد به زندگي و انتظارات در بين مردم زياد شده است اظهار کرد: کيفيت زندگي زماني بالا مي‌رود که استانداردها از حد معمول بالا نرود.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
در ایینه ایام

جشنواره‌هاو مسابقات فرهنگی
پیوند ها

http://jdchb.ac.ir/afiles/peyvand/jbwm4vsi.4cu.jpg

آموزش های کوتاه مدت


اوقات شرعی