اطلاعیه

کاربرگ‌ها و قوانین آموزشی دانشگاهکانون دانش‌آموختگان


 
پرتال دانشجویی وام صندوق رفاه
کد مطلب: 127
راه اندازي رشته خبرنگاري در مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي
تاریخ انتشار : 1396/03/04 11:03:56
نمایش : 5341
راه اندازي رشته خبرنگاري در مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي
رييس دانشگاه جامع علمي کاربردي چهارمحال وبختياري از راه اندازي 30 کد رشته جديد کارداني و کارشناسي در مراکز و واحدهاي اين دانشگاه و آغاز پذيرش دانشجو در رشته خبرنگاري براي مهرماه امسال در مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي خبر داد.
به گزارش روابط عمومي مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد، فريد براتي روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران استان از راه اندازي رشته خبرنگاري در مرکز علمي -کاربردي جهاد دانشگاهي استان خبر داد و بيان کرد: پذيرش دانشجو در مقطع کارداني اين رشته نيز از مهرماه آغاز و پيش بيني مي شود در صورت استقبال و صدور مجوز قانوني، مقطع کارشناسي اين رشته نيز در بهمن ماه داير مي شود.
وي ظرفيت هر رشته براي جذب دانشجو را حدود 50 نفر اعلام کرد.
رييس دانشگاه علمي- کاربردي چهارمحال وبختياري، تدوين رشته هاي جديد و پذيرش دانشجو در رشته هاي تدوين شده جديد را طي چهار ماه، يکي از مزيت هاي اين دانشگاه عنوان و اظهار کرد: اين درحالي است که پذيرش دانشجو در ديگر دانشگاه ها منحصر به رشته هاي معرفي شده از سوي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري است.
براتي در ادامه با بيان فراخوان جذب استاد در دانشگاه هاي علمي کاربردي در بهمن سال گذشته اظهار کرد: با اعلام فراخوان 800 مدرس ثبت نام کردند که از اين تعداد 400 نفر تاييد شده و در حال طي مراحل مصاحبه براي جذب هستند.
وي بيان کرد: در مجموع از 660 مدرس فعال دانشگاه علمي - کاربردي، ترم گذشته 440 استاد در اين دانشگاه ها تدريس داشتند که با جذب نيروي جديد پس از 2 سال توقف در پذيرش مدرس، گام بلندي در راستاي حل اين مشکل برداشته شد.
براتي همچنين تعداد دانشجويان اين دانشگاه را حدود چهار هزار و 500 نفر عنوان کرد و افزود: با کاهش تعداد داوطلبان کنکور تعداد دانشجويان دانشگاه هاي علمي- کاربردي و ديگر مراکز آموزش عالي به شدت رو به کاهش است
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
در ایینه ایام
جشنواره‌هاو مسابقات فرهنگی
پیوند ها

http://jdchb.ac.ir/afiles/peyvand/jbwm4vsi.4cu.jpg

آموزش های کوتاه مدت


اوقات شرعی