پيام تبريک رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري به مناسبت فرارسيدن روز دانشجو
سيروس رضايي به مناسبت روز دانشجو در پيامي اين روز را به طلايه داران علم و دانش تبريک گفت.
 

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري در اين پيام آمده است:
 16 آذر، يکي از روزهاي افتخارآميز تاريخ ايران و نماد مبارزه با استکبار است ، سالروز شهادت سه دانشجوي قهرمان و استکبارستيز در سال ۱۳۳۲ به دست رژيم وابسته پهلوي است که پايه هاي زنگار گرفته حکومت 2500 ساله طاغوت به لرزه انداخت. 
16 آذر در تاريخ انقلاب و ميهن اسلامي به نماد استکبارستيزي، استعمارستيزي و بصيرت و بيداري دانشجويان کشور تبديل شده است.
دانشجو نماد زلالي، پاکي، آرمانخواهي، بيداري و مظهر تحولات اساسي در جامعه است که نشان از «استقلال» و «آزادي» است که بواسطه همين جوانان پرشور معني پيدا مي کند.

روز دانشجو که در تاريخ انقلاب و ميهن اسلامي به نماد استکبارستيزي، استعمارستيزي و بصيرت و بيداري دانشجويان کشور تبديل شده است، يادآور اهميت بازخواني و تأمل در نقش دانشجو در تحقق آرمان‌هاي ملت و ارتقاي قدرت و ظرفيت‌هاي تضمين کننده پيشرفت ايران اسلامي به سمت فتح قله‌هاي ممتاز جهاني است.
اينجانب به نمايندگي از جهاد دانشگاهي روز دانشجو را خدمت همه دانشجويان گران‌قدر تبريک و تهنيت عرض مي‌نمايم و اميدوارم که تمامي دانشجويان عزيز در مسير کسب علم و دانش و تهذيب نفس موفق و پيروز باشند.

جهاد دانشگاهي استان ضمن پاسداشت 16 آذر و تبريک اين روز به دانشجويان عزيز، به ويژه دانشجويان مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي شهرکرد، انتظار دارد دانشجويان هميشه در کنار تعليم، تزکيه، حساسيت به تحولات و مشکلات کشور و جامعه را وجهه همت خود قرار دهند و پرچم آزادگي و استکبار ستيزي را چون سالار شهيدان برافراشته دارند.